| 0Alexander0 a întrebat:

Care este cel mai bun site de comandat online? OLX sau Okazii.ro, sau care? Parerea voastra, poate unii au si comandat de pe vreunulwinking

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Okazii e mai sigur, ai un sistem de reputatie dupa care te poti orienta, ai transport gratuit cu garantie de livrare la majoritatea produselor, eu am zeci de comenzi pe okazii si nu am avut probleme.

| Magnific a răspuns:

Eu de pe okazii imi cumpar, acolo vezi calificativele vanzatoriilor si iti dai seama daca sunt sau nu de incredere happy de pe olx nu pot spune nimic ca nu am comandat nimica, e alegerea ta ce alegi happy o seara faina

| OrangeFga a răspuns:

OLX are reclama multa, dar nu prea poti avea siguranta deci nu prea recomand, am cumparat de pe okazii de cateva ori si n-am avut nici macar o problema. Insa trebuie sa fii atent/a si pe okazii, sunt si acolo tepari, te uiti la calificative.
Spor la cumparaturi

| Veva a răspuns:

Buna.Eu comand numai de pe OLX pentru ca au o varietate de produsela preturi mici, mai rar am gasit ce cautam pe Okazii. Este adevarat ca nu exista un sistem de calificative, insa te poti intelege cu vanzatorul sa ofere livrare cu verificarewinking eu am primit mereu ceea ce am comandat.Mai comand si de pe bfashion.ro si ppt.ro (haine) sau de pe facebook de la anumite pagini/persoane.

| Mario_Ionut_Lazar_1985 a răspuns:

OLX.RO