| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa-mi ia telefonul asta http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-L7-P700-White .html
dar mama spune ca nu are incredere in magazinele online. Si acum nu stiu ce sa-i zic sa o conving ca nici eu nu prea am mare incredere de aceea cei care au comandat de aici spuneti-mi parerea voastra despre site

3 răspunsuri:
| Nicu9715 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
pentru 70 lei diferenta intre LG L7 si Allview P5 Alldro eu zic sa iti cumperi Allview are procesor dual-core fata de single-core la L7 si camera 8MP fata de 5MP la L7, eu nu-s tiu site-ul dar iti recomand emag.ro alegi plata ramburs aidca cand vine curierul ii dai banii lui si iti da pachetul. Funda?

| Bloro99 a răspuns:

Nu stiu daca este la fel pe site-ul tau, dar pe asta dai comanda si poti sa il iei prin curier sau poti sa-l ridici de la ei. Banii ii dai dupa ce ti-l da in mana. Uite site-ul:

http://www.azerty.ro/......-nfc-white

| anonim_4396 explică (pentru Bloro99):

Mersi, dar eu sunt din Iasi si ei n-au showroon aici.