| Cristi01Andrei a întrebat:

Buna Ziua! Vrea sa stiu si eu daca ati mai comandat vreodata de pe siteul Eurodualsim.info! Mi-am comandat 1 tableta si nu stiu daca a mai comandat cineva dupa acest site! Va rog spuneti-mi parerea voastra! Dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| carmencarmen27 a răspuns:

Buna nu te-a contactat cineva de la ei? ca pe mine m-au sunat mi-a ajuns tableta si sunt multumita mai ales de pretul cu care am luat-o...mi-au dat si husa tastatura si card

| Cristi01Andrei explică (pentru carmencarmen27):

Da asta mi.au dat si mie da vreau sa stiu si eu de unde pot lua Messengerul, Facebook-ul astea stii? Astept raspunsu tau si ai funda si 3 voturi!winking

| Cristi01Andrei explică (pentru carmencarmen27):

Da asta mi.au dat si mie da vreau sa stiu si eu de unde pot lua Messengerul, Facebook-ul astea stii? Astept raspunsu tau si ai funda si 3 voturi!winking