| BrianGreen a întrebat:

Salut.daca iau ceva de pe ebay...sunt costuri de transport pana in Romania?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de vanzator

| OnuOnulică a răspuns:

Salut! happy
Da, sunt dar din câte știu nu la toate ci doar la cele care sunt puțin mai scumpe.

Baftă!

| BrianGreen explică (pentru OnuOnulică):

Adica pe asta dau doar 2 usd pana la mine acasa?

http://www.ebay.com/......0874883070

| AnnaaaMaria a răspuns:

La unele produse sunt, la unele nu. Depinde de vânzător. Sub prețul produsului îți apare prețul transportului. Costul livrării nu e acelaşi, cum am spus, depinde de vânzător. Înainte să cumperi ceva de acolo, aruncă un ochi la calificativele vânzătorului şi dacă nu are minimum 98% calificative pozitive, renunță să cumperi de la el

| alexalexa2000 a răspuns:

Depinde de vânzătoor big grin

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Normal.