| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut.Este prima dată când vreau sa returnez ceva și nu prea știu pașii.
Comanda a fost plasată la eMag.
Până acum doar am completat acea cerere de retur la ei pe pagina,iar printr-un email mi-au spus să pregătesc coletul.
In acel colet,pe langa factura și produs mai trebuie sa mai pun ceva? Adresa,nume, Nr de telefon, ceva?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Vine curierul, ii dai coletul si aia e.

| Wr3nch a răspuns:

Se pun de catre curier cand ia coletul de la tine. Dupa ce il ia se duce inapoi la eMAG, verificca sa vada daca produsul e in stare buna, si probabil iti intra banii saptamana viitoare inapoi in cont.