| LilySwan a întrebat:

Salut fetelor si baietilor care au iubite :P (Nu vreau sa fac reclama pe TPU) Vreau doar sa va intreb daca va plac costumele de baie crosetate? ale prietenei mele Iulia, fashion designer. Daca va plac please comentati! I-am zis de TPU si ea vrea sa stie parerea tuturor!
http://iuliacollection.blogspot.com/2010/12/summer-forev er.html

8 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Sunt foarte reusite costumele.Imi plac mult cel roz si cel crem(ambele "cu totul").A avut o idee excelenta. Felicitari prietenei tale, Iulia.

| Parmalat a răspuns:

Waw :X sunt superbe. Si tipa e superba, of course happy Tipa din poze e Iulia?

| nadyank a răspuns:

Sunt toate produsele absolut superbe happy. Felicitari!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Sunt frumoase costumele tongue

| Dyanita a răspuns:

Mie sincer mi se par foarte dragute si reusite deja am unu favorit(cel roz). Sunt foarte frumoase si felicitari Iuliei care a avut niste ideei minunate. Felicitari

| Alecsandra200 a răspuns:

Buna!

Sunt dragutse mie imi plac:d[parerea mea]! Cred ca e un designer minunathappyImi place mult costumul roz.

| LilySwan explică:

Iulia e designerul care le-a proiectat si realizat, dar tipa din poze e fotomodelhappy puteti sa va abonati la blog sa vedeti si alte creatii viitoare...

| LilySwan explică:

Wow Iulia se bucura ca va plac si va multumeste pentru mesaje happy si daca vrei comandati! Veti arata superb!