| alxpn a întrebat:

Salut.Imi poate spune si mie cineva daca siteul ioffer.com este un site serios? Si daca a cumparat cineva vreun produs. Vreau cat mai multe detalii.

4 răspunsuri:
| MusicLOVE125987 a răspuns:

Eu am cumparat un produs si a fost ok dar a venit la mine (in Arad) in 15 zile depinde unde stai okkok

| allya03 a răspuns (pentru MusicLOVE125987):

Vreau si eu te rog sa-mi spui cat tea costat tranportu si daca au mai fost si alte taxe. mercihappy

| Edylici a răspuns:

Anita10...cum ai comandat si cat a costat transportul daca poti sa lasi un Id de yahoo?

| alxpn explică:

Si imi poti spune te rog cat ai platit pentru transport?