| Iosub_Rareş_1990 a întrebat:

Salut,
M-ar interesa sa cumpar un Macbook Pro de 15 inch cu Ecran Retina din S.U.A prin Amazon in ce firma sa am incredere pentru transport. Apropo retailurile Amazon in Romania pot primi obiecte cumparate de pe amazon.com? plz ajutor

3 răspunsuri:
| DarknessKirin a răspuns:

EMAG

| Iosub_Rareş_1990 explică (pentru DarknessKirin):

Nu pot la eMAG e mult prea scump prefer sa dai 8500 de lei decat 14000

| ShopAmerica a răspuns:

Daca nu ti-ai cumparat inca si vrei sa cumperi, cere o estimare de pret la www.shopamerica.ro (specifica exact ce model doresti) si cred ca vei fi multumit.