| Popa_Ionut_1995 a întrebat:

Salut,mai e puțin și se apropie banchetul si eu tot nu stiu cu ce să mă imbrac, eu as vrea în blugi cămașă si pantofi dar vreau să știu părerea voastra si sa îmi dați site-ul cu îmbrăcămintea respectiva, funda

Răspuns Câştigător
| Vlaaad a răspuns:

Te complici prea mult! Cel mai mult conteaza sa te distrezi. Parerea mea este ca blugii(depinde de care, nu rupti sau cu tot felul de prostii pe ei) camasa(alba, bleumarin, albastra) si pantofii sunt grozavi. Totusi ca sa fii mai elegant poti sa iti pui si un sacou(oricum mai tarziu il dai jos ca o sa iti fie cald, dar arata da bine cand intrii)

1 răspuns:
| Stephan142 a răspuns:

Hmm...nu stiu sigur.dar iti spun cum am fost eu.am avut un costum cu sacou albastru(as putea spune un albastru deschis) camasa tot albastra dar inchis, pantaloni de stofa (aceeasi culoare cu sacoul daca nu ma insel) si pantofi....nu e sacoul asta dar arata cam asa:https://www.google.ro/......ps?/search
Bafta!:)