| JamesWatson a întrebat:

Mi-a spus un prieten că a comandat mai demult de pe siteul carturesti.
Și a folosit un cod care a facut ca livrarea (prin curier) deci nu în librarie să fie gratuită.
Aveti vreo idee ce cod era?
A zis că nu mai știe codul a fost acum cateva luni.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SiA31 a răspuns:

Dacă îți faci cont pe Cărturești, o să primești periodic e-mail-uri cu diverse promoții sau cu perioade în care transportul este gratuit.
De asta am eu cont pe aproape toate site-urile cu cărți. Sunt uneori promoții foarte tari, gen transport gratuit plus discount de 30% (dacă introduci codul primit pe email - de obicei codurile sunt valabile doar pentru promoția respectivă, adică 1 zi sau maxim 3). E cel mai simplu să compari pe care site e prețul mai bun. ^-^

| JamesWatson explică (pentru SiA31):

Așa am să fac.
Mersi

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu intrebi prietenul ala al tau, care stie despre ce cod este vroba?

| JamesWatson explică (pentru Violleta2022):

L-am întrebat și a spus că nu își mai amintește.
Am scris și în intrebare.
Mulțumesc oricum ca ți-ai luat din timp pentru a răspunde.