| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Peste cateva zile ma voi muta in noua mea casa si nu stiu ce mobila sa aleg pentru camera mea, imi puteti da idei sau situri?
Multumesc

PS: Dau fundita :]

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| andreeeaaa a răspuns:

Http://www.ambienti.ro/......centi.html mie imi place mult a 3a camera. adica imi place mult rozul si este mobilierul interesant foarte bun pentru o fata in perioada adolescentei cat despre pereti. o cul care sa mearga cu mobilierul la fel si draperiile.parerea mea.iti poti lua si un covorash micut roz pal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de buget. Inca se mai produce mobila din lemn, sau cel putin fronturile usilor sa fie din lemn.
Vezi pe animavision.ro