| anonimbuc21 a întrebat:

raspundemiti urgent urgent urgent! LA siteul eMAG transportul e gratis oriude? DAU FUNDA! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

La livrarea prin curier, dacă valoarea depăşeşte 90lei, ai livrara gratuită oriunde în ţară, dacă e sub 90lei plăteşti 12 lei în plus, indiferent de adresa ta, atâta timp cât eşti în ţară.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Costul transportului depinde de valoarea comenzii!

"Livrare prin curier rapid :
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei.
Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei." - SURSA :
http://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor

Toate cele bune!

| AspirinaDeInima a răspuns:

Este gratis doar daca cumperi peste 400 lei, daca nu platesti cam 30 lei.

| LAMANTIN17 a răspuns:

Livrare prin curier rapid
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.
Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei.

| metrixy a răspuns:

Da este gratuit

| Iblis345 a răspuns:

Salut. Uite, am luat de acolo. " Livrare prin curier rapid
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei. ". O zi buna.

| anonimbuc21 explică (pentru Iblis345):

Eu sunt din tarnaveni. mures o sa coaste ceva sau o sa fie gratis?
urgent @

| Razy_Razvan_1997 a răspuns:

Daca e peste 90 lei valoarea bunului/bunurilor cumparate, daca nu platesti 12 lei transportul prin curier rapid.