| alexnfs a întrebat:

happy
Stiti cumva unde pot gasi si eu cartea "Amurg" primul volum editie de film? Stiti... aceea cartonata cu protagonistii filmului pe coperta.
Am cautat in zeci de site-uri. Peste tot scrie ca o au in stoc insa cand ii contactez spun ca nu o mai au. Am sunat la zeci de librarii si site-uri de gen. Nu o pot gasi sad
Este ultima carte din set de care mai am nevoie, editie de film. Chiar mi-o doresc foarte mult insa... sad
Aveti vreo idee?winking
Va multumesc anticipat big grin

8 răspunsuri:
| alexnfs explică (pentru Annelise):

Degeaba scrie acolo "in stoc"
nu o pot gasi niciunde sad

| ღAleKrissღ a răspuns:

Buna! Arunca o privire aici: http://www.elefant.ro/......-8951.html si e la un pret super bun!

| alexnfs explică (pentru ღAleKrissღ):

Ce intrebare am pus eu... si ce link imi dai tu... straight face

| deeaIchigo a răspuns:

O am eu si vreau sa o vand! Plus si celelalte carti si cartile ilustrate ale filmelor si seria jurnalele vampirilor... daca te intereseaza ceva contacteaza-ma. happy