| kaTTsu a întrebat:

Salut, stiti de unde mi-as putea cumpara o canapea extensibila cu livrare pana in apartament? M-am tot uitat pe la Dedeman, dar scrie negru pe alb ca ti le lasa in fata blocului, ceea ce imi este putin peste mana.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu 10 lei in plus ti-o urca si in casa.

| kaTTsu explică (pentru darrio2007):

Si daca se face si dai de un basinos care chiar nu are chef sa-ti duca tie mobila sus? Nu stiu, intreb.

| darrio2007 a răspuns (pentru kaTTsu):

Ceri ajutorul unui vecin sau prieten.

| Frank51 a răspuns:

Nu am vazut la nici-un comerciant sa ofere acest serviciu, poti apela la un vecin sau prieten sa te ajute, oricum sunt pe bucati manevrabile coletele.

| Sophieka a răspuns:

Poti vorbi cu ei despre acest aspect sau poti apela (contra cost evident) la o echipa care iti transporta, urca si monteaza.

| Mihai3030 a răspuns:

Eu am cumparat o canapea extensibila de la Moldwood si mi-au dus-o pana in living. Pun linkul pentru cei interesati:
https://www.moldwood.ro/......rdinal.php