| Rockstyle a întrebat:

Stiti de unde pot achizitiona hena pentru tatuaje?

Răspuns Câştigător
| ronaldo90 a răspuns:

Pai eu cand mi-am facut tatuajul am fost la prima farmacie care am vazut-o acum nu stiu sigur daca la toate da din 3 farmaci la 2 gasesti sigur, pentru tatuaj e foarte buna si crema de galbenele daca nu intreaba la farmacie ceva crema cu F mi se pare nu mai stiu frate ca eu l-am facut acum 6 ani oricum sper sa gasesti.bafta'winking

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna, aici gasesti mai multe informatii despre henna* http://hedwig27silverhenna.wordpress.com/all-about-henna/

| Rockstyle explică (pentru 愛日本):

Nu voiam informati si de unde pot achizitiona

| JeffRider93 a răspuns:

O poti comanda de pe net happy

| PandaaKid a răspuns:

De la farmacie

| ronaldo90 a răspuns:

De la farmaciewinking

| Rockstyle explică (pentru ronaldo90):

Se gasesti in orice farmacie?

| 愛日本 a răspuns (pentru ronaldo90):

Scria si acolo, daca te uitai mai bine.

| ronaldo90 a răspuns (pentru Rockstyle):

Pai eu cand mi-am facut tatuajul am fost la prima farmacie care am vazut-o acum nu stiu sigur daca la toate da din 3 farmaci la 2 gasesti sigur, pentru tatuaj e foarte buna si crema de galbenele daca nu intreaba la farmacie ceva crema cu F mi se pare nu mai stiu frate ca eu l-am facut acum 6 ani oricum sper sa gasesti.bafta'winking