| Zuzumilk26 a întrebat:

Acum am dat o comanda pe Gearbest. Cam in cat timp vine?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de unde il trimit. Posibil sa iti vina din Europa, ca au si depozite locale, caz in care va veni destul de repede. Ia si tu transport cu tracking si nu mai pune intrebari la care nu iti poate raspunde nimeni cu acuratete.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După anul nou după 7 ianuarie.

| Frank51 a răspuns:

Intre 4 si 10 saptamani.

| Zuzumilk26 explică:

De pe Gearbest ajunge mai repede ca de pe Aliexpress?

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am luat fara Tracking ca era free

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci na, iei si astepti. Ei de trimis trimit, buba e ce se intampla dupa aia. Eu am primit toate chichitele de doi lei, am primit cand am comandat telefon pentru nevasta-mea de 100 de dolari, si cand mi-am comandat mie telefon de 200 s-a "pierdut" undeva dupa scanarea de pe aeroport, inainte sa intre la noi in vama/circuitul postal. Bine, mi-am recuperat banii dupa ceva mesaje schimbate cu GB si PayPal, dar pana la urma e treaba de noroc.winking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Depinde de unde il trimit. Posibil sa iti vina din Europa, ca au si depozite locale, caz in care va veni destul de repede. Ia si tu transport cu tracking si nu mai pune intrebari la care nu iti poate raspunde nimeni cu acuratete.