| Mihai473736 a întrebat:

Salut TPU! Am comandat un produs pe eMAG joi și ar fi trebuit sa ajungă în easybox azi începând de la ora 7.Momentan nu am primit nicio confirmare sau vreun mesaj ca produsul meu a ajuns asa ca m-am uitat la statusul comenzii și acolo îmi apare ca se reîncearca livrarea la 10:15 deși produsul ar fi trebuit sa ajungă. Ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| ionut13512 a răspuns:

Nu s-a găsit niciun box disponibil în easybox-ul ales de tine, așadar se va reîncerca livrarea acestuia la box mai târziu. Din ce știu, coletul nu va fi trimis înapoi, ci doar va mai dura puțin timp până când îl vei putea ridica.

| Mihai473736 explică (pentru ionut13512):

Mersi

| ionut13512 a răspuns (pentru Mihai473736):

Cu plăcere happy

*Să ai în vedere și faptul că azi e sâmbătă și e posibil să fie încărcat în easybox tocmai luni coletul.

Încearcă să instalezi aplicația firmei de curierat și vei avea detalii acolo despe comandă.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla ca-i sambata si nu lucreaza nimeni.
Revino LUNI!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Black Friday se întâmplă.
E o aglomerație maxima la livrări și easybox

suntserios
| suntserios a răspuns:

Violetta te minte. La easybox se livrează și duminică uneori, dapai sâmbătă

| GeorgeCazan a răspuns:

Nu e locker disponibil la easybox-ul tau, datorita black friday.