| lovelessAlex24 a întrebat:

Salut,TPU! Ati auzit de site-ul Budsies,unde poti sa trimiti desenele copilului tau si cei de acolo vor face o jucarie exacta a acelor desene? Daca da,imi puteti spune un site care sa faca acelasi lucru,dar cu boxeri? Vreau boxeri cu ratuste,cu SpongeBob,cu fata lui Codrin Bradea, dar nu cred ca gasesc asa ceva pe site-uri normale.Deci,aveti vreo idee un asemenea site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) Sa-mi trimiti si mie o pereche daca-ti faci cu ratuste.
Exista tot felul de magazine de personalizare prin mall sau centru orasului. Iti iei perechile de boxeri si te duci sa ti le imprime cu ce vrei tu. Eventual ia si tu niste boxeri noi si lasa-le eticheta, zici si tu ca e o gluma pentru un prieten sa nu se uite lumea dubios la tine. rolling on the floor

A da, n-am auzit de budsies dar e genial ce fac. laughing

| lovelessAlex24 explică (pentru anonim_4396):

O să caut.Multumesc de raspuns, domnule. Poate chiar o sa-ti si trimit niste perechi de boxeri happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovelessAlex24):

Sunt fata laughing

| lovelessAlex24 explică (pentru anonim_4396):

Ooo,imi cer scuze.Domnisoara.

4 răspunsuri:
| Cosmin_Radu_1996 a răspuns:

Man