| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Azi o sa cumpar un iphone 8 64gb sh de la Hope Amanet de pe olx.Acuma ce imi da cateva semne de intrebare este pretul, costa 1200 lei pe cand unul nou in magazin costa 2700. Poate sa fie teapa? Adica imi da garantie dar tot? Sa am incredere in Hope Amanet?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori o iei in barba chiar si de la un magazin specializat in telefoane, daramite de la o casa de amanet.
Eu n-as lua un telefon second de nicaieri, dar stiu ca tu o s-o faci, deci sfatul meu este inutil happy