| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Ce credeti ca este mai avantajos(din toate punctele de vedere) o tableta sau un laptop?

Răspuns Câştigător
| BeerKoalla1997 a răspuns:

Leptopul este cu siguranta mai avantajos deoarece:
sunt multe lucruri pe care nu le poti face cu o tableta in plus tabletele se strica extrem de usor si trebuie sa dai o groaza de bani pentru a instala aplicatiile gen internet si restul.=] sper ca te'am ajutat

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns (pentru BeerKoalla1997):

Sa stii ca nu este adv ca trebuie sa dai o gramada de bani pentru interenet

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Si eu am ales intre un laptop si o tableta, dar am luat f usor decizia: Laptop happy

| Mareacluj a răspuns:

Un laptop, categoric!

| dragoilidia a răspuns:

Eu zic leptopul.