| Anonim14354 a întrebat:

Cum as putea sa comand si eu haine sau alte alea din alte tari?

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Pe amazon

| HaHaGirl a răspuns:

Este foarte greu sa gasesti un site cu masurile tale, iti dau un sfat daca gasesti un site care iti place comanda prima oara un singur lucru s-ar putea sa nu ti se potriveasca, am patit cu o pereche de pantofi asa ..in fine eu am 2 siteuri din state super, mi se potriveste orice de-acolo numai ca atunci cand intri pe un site vezi sa ai bani pe card doar cat vrei sa consumi pentru ca te ia valu si lasi bani grei acolo...nu iti recomand siteurile romanesti nu sunt sigure si nici lucrurile nu sunt bune...american fashion outlet este unul din site-urile mele preferate, haine de calitate direct din state cu livrare intre 1-4 zile depinde unde stai..eu le primesc si la cateva ore pentru ca stau in state, este extrem de bun!

| Anonim14354 explică (pentru HaHaGirl):

De pe site-ul acesta cum pot comanda in Romania? http://www.google.ro/......http?/url

| HaHaGirl a răspuns (pentru Anonim14354):

Cunosc site-ul am luat haine de pe-acolo destul de bun...ai nevoie de un cont facut pe site iar apoi cumperi ce vrei