| AntoCbu a întrebat:

scuze de deranj. As avea o intrebare... Eu locuiesc in Sibiu... Iar ieri... Tata m.a tuns ca pe Miley Cyrus... Ma jur! Stiti cumva de unde pot cumpara extensii din Sibiu dar ieftine?
Ajutati.ma va rog arat groaznic. Ma ajuta doar putin machiajul... Deci va rog daca stiti vreun loc. Ajutati.ma
Dau funda!
Ps. Ieftine va rog
Dau funda

Răspuns Câştigător
| ilinc a răspuns:

Mai bine nu folosi extensii...incearca sa folosesti ulei de ricin de fiecare data cand te speli pe cap si in acest mod iti va creste parul mai repede si incearca si o masca facuta in casa. sunt sigura ca aceasta e o modalitate mult mai buna. succes

1 răspuns:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Vand Extensii Divisima 55 cm clip on din par natural noi-nouțe ambalate.

Se pot vopsi, coafa, indrepta si orice doriti dumnevoastra deoarece sunt din par natural. Daca doriti sa aveți un par des si lung pentru ocazii sau in viata de zi cu zi.

Pentru poze si mai multe detalii lasati-mi mesaj.
Daca doresti le vand la jumatate de pret 150 lei, deoarece eu mai am inca 3 seturi happy