| Flavius_Andrei_1996 a întrebat:

Salut. Voiam sa cumpar de pe istyle un iPhone 15. Am selectat in 24 rate de la ING, dar cand dau sa platesc imi pune suma intreaga. Nu stiu cum se procedeaza. Ma puteti ajuta cu un tutorial sau explicatii mai detaliate? Poate voi ati cumparat asa.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Întrebare cheie... Ai un card de credit de la Ing nu?

| Flavius_Andrei_1996 explică (pentru suntserios):

Cred ca trebuie sa ma duc in aplicatie si sa dau pe Credite si dupa pe ing card credit. cred ca merge dupa. Nu am asa ceva, ma gandeam ca poti platii asa cu cardul fara sa ma faci ceva. Banuiesc ca trebuie sa ai un venit pentru acel card de credit ca sa il aprobe?

| suntserios a răspuns (pentru Flavius_Andrei_1996):

Da, bineînțeles, pentru cardul de credit trebuie sa ai un venit.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca si intrreaba poate s-a incheiat promotia lor si de aceea nu poti.

| VoidEternal a răspuns:

Nu merg ratele pe cardurile de debit. Îți trebuie card de credit de la ing, in caz că nu ai. Daca ai deja card de credit sau de cumpărături cum mai e numit, anunță la bancă.

| Flavius_Andrei_1996 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. Nu am cum sa fac card de credit in aplicatie.