| kellymcgarry a întrebat:

Vreau sa cumpar un airsoft de pe internet, nu am mai dat niciodata comenzi de pe net. Stau la sat si nici nu stau la sosea macar, stau in varfu' plaiului happy. Si ma intrebam, daca dau comanda prin plata ramburs, ca prin card nu pot, unde ma voi intalni cu curierul ca sa ridic coletul? Ca ma indoiesc ca o sa urce un deal neasfaltat de 1km pentru o jucarie de 100 ron happy. Cine a mai cumparat de pe net si sta la sat, please help! happy

Răspuns Câştigător
| Veronelv a răspuns:

Iti aduce acasa. Daca nu cand vorbesti la telefon cu el stabiliti un loc de intalnire sa fie bine pentru amandoi

1 răspuns:
| StefanMicutzu a răspuns:

Salut, dupa cum a spus si Veronelv, ar trebui sa ti-l aduca acasa.
Daca totusi nu se poate, poti preciza cand dai comanda sa livreze pachetul la sediul firmei de curierat, ca apoi sa te duci tu acolo sa il ridici (la mine cel mai apropiat sediu e la vreo 16km, dar nu ma duceam acolo numai pentru pachet, mai aveam si alta treaba in oras)