| Raulk a întrebat:

Salutare, acum un an am achizitionat un Monopoly Electronic cu 250 RON, am nevoie urgent de bani si nu stiu cu cat sa il vand, ma gandeam la 200 RON, voi cu cat ziceti sa il dau?

! VAND MONOPOLY ELECTRONIC IN ALBA IULIA!

Detali: Fabricat in 2008, Editie Speciala (Cu pioni tematici), Tradus in totalitate in Limba romana cu Locuri din Bucuresti, stare excelenta (de cand l-am cumparat, daca l-am folosit de 4-5 ori...), Cutie Originala (din metal), Contine : 1 placa de joc, 1 unitate bancara, 6 pioni, 28 titluri propietate, 16 carduri Sansa si 16 carduri Cutia comunitatii, 6 carduri de banca (editie speciala VISA), 32 apartamente verzi, 12 hoteluri rosii si 2 zaruri.

Link cu poze: http://img52.imageshack.us/g/fotografie0248.jpg/

Răspuns Câştigător
| gratii a răspuns:

Pai cred ca e ok cu 200 big grin
daca tot il vinzi spune ca e la reducerehee heewinking

1 răspuns:
| litlledya a răspuns:

L ai vandut? daca nu lasa mi ceva aici sa te contactez si ti l cumpar euhappymersi