| ImpulsGamingRo a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un model de inel ca cel din Stapanul Inelelor si nu stiu de unde l-as putea comanda sa vina in Romania! Sugestii?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ElJoKeR a răspuns:

De ce este nevoie sa vina in Romania?
alege materialul - aur sau argint - du-te la un bijutier cu modelul si vezi cat te costa mai intai, abia apoi te gandesti sa cauti pe site-uri straine si da va veni coletul si in Romania dar te va costa cat doua inele.

| ImpulsGamingRo explică (pentru ElJoKeR):

Nu conteaza materialul... Poate fi si plastic.Important e sa aiba aceeasi forma si culoare ca acel inel din film.

| ElJoKeR a răspuns:

Iti recomand http://www.okazii.ro/......a164878001

20 lei + 10 lei transportul daca nu stai in targul frumos deci iti vine la posta in 3 4 zile lucratoare si nici nu costa mult ---Material Titan si Inox Inoxidabil