| kMirke a întrebat:

Salutare! De unde pot cumpara huse personalizate? Cu ceva Anime ma intereseaza happy Un site, Facebook, orice

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Aliexpress

| Danny28 a răspuns:

Îți poți da comandă de pe itelmobile. Acum depinde și de modelul de telefon. Îți alegi o poză și o încarci pe site și vezi cam cum arată pe telefonul tău.

| Danny28 a răspuns:

Ignoră-l pe Ionutz că e atât de terminat încât nu știe că sunt și fete care se uită la anime-uri.

| kMirke explică (pentru Danny28):

Da, și nu știe că și eu cu iubita mea ne uităm seara la la câteva episoade din anime-uri și suntem și logodiți laughing îl pup

| Danny28 a răspuns (pentru kMirke):

De curiozitate, din ce oras esti?

| ionutzratza a răspuns:

Cel mai concret răspuns este sa lași dracu animeurile, sunt o pierdere de timp și nu o sa ai niciodată o gagica, ești doar un nimic dacă îți plac aceste desene pentru inceli. dacă te nu te lași de animeuri o sa fi cel mai mare bișnițar, bună icre

| Danny28 a răspuns (pentru ionutzratza):

Ce treabă ai tu, un neica nimeni de pe internet cu ce face omul? E viața lui.