| gsghdfhsdfhds a întrebat:

Spuneti-mi si mie sau dati-mi un site de unde sa cumpar cel mai ieftin laptop si cel mai bun pentru pretul luibig grin dau funda repede va rog

Răspuns Câştigător
| HopeYup a răspuns:

Buna,eu pot sa iti recomand laptopurile ( Dell ) si ( Acer ) sau chiar celelate pentru a intelege mai bine despre laptopuri eu o sa iti dau un ca sa iti alegi pe cel care il vrei ( o sa vezi tu mai clar pe sit)
http://www.avstore.ro/......0.000+RON/
Sper ca te-am ajutat! Noroc in continuare! Si sper sa iti alegi un laptop care iti pofteste inima!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheoRossi a răspuns:

Emag.ro

| thekiller321 a răspuns:

Uita-te pe okazi sau pe eMAG, tocmai.ro