| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc si eu o centura pentru culturism mai de calitate asa? Ca am luat una de la pronutrition si va spun ca nu e cea din poz in nici un caz happy deci daca stie cineva din propria experienta...multumesc

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

E exact ca in poza, din piele.
Foarte ok.
http://www.megaproteine.ro/Accesorii/Chiba-Leather-Training-Belt/

| georgealex109 a răspuns (pentru AntrenorFitness):

Ai avut tu? ca asa am zis si eu cu aia de la pronutrition dar cand am primit-o zici ca era din carton daca intelegi laughing)

| AntrenorFitness a răspuns (pentru georgealex109):

Da. E din piele, are latimea de 10cm. E buna! Tine bine zona lombara.