| ldr1111213123 a întrebat:

Stiti site-uri de haine sau magazine online care vand articole cu imprimeuri (in special tricouri si hanorace), inele, lanturi si chestii de genul? As spune cu o tenta care ar fi categorizata ca emo in Romania dar de fapt nu este, doar chestii trendy pe care le gasesti pe Pinterest etc. Sper ca puteti intelege la ce ma refer. M-am uitat la mai multe magazine cunoscute dar bineinteles gasesc doar haine simple cu logo-uri urate care sunt foarte scumpe. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ldr1111213123 explică (pentru sierra1):

Este magazin romanesc? La asta ma refeream dar am uitat sa spun, caut exclusiv magazine in Romania.

| sierra1 a răspuns (pentru ldr1111213123):

ăștia imbracă multe echipe naționale, deci nu se joacă cu comenzile. Adică (se traduce prin aceea că) sunt de incredere