| PsyhoChild a întrebat:

Stiti un site de încredere de pe care pot cumpăra benzi de albire a dinților?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara de la farmacie, ca sigur sunt de incredere.

| PsyhoChild explică (pentru Violleta2022):

Jassmina am vazut ca dai multe raspunsuri mai mult la misto, dar sa stii ca acel badge nu inseamna nimic pentru viata ta in general happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Pune-ti ochelari, daca nu vezi prea bine sau ignora ce raspund eu, altora.
De exemplu, raspunsul de mai sus este unul corect si fara gluma, sfatuind pe userul in cauza sa cumpere de la farmacie, nu de la bisnitari sau magazine online, care pot vinde fake-uri.

Iar daca esti in stare, ia-ti si tu un badge din ala, ca se dau pe gratis, fara sa se epuizeze stocul laughing