| IulianMMI a întrebat:

Sunt de incredere quickmobile?

5 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Ei mereu aduc primi si sunt mult mai ieftine decat Emag si Evomag. Funda?

| Adiav a răspuns:

Da, iti recomand. Eu sunt multumit de toate produsele cumparate de la ei.

| BMadalin1992 a răspuns:

Da. Le recomanda toti pe net, eu personal nu stiu ca nu am folosit niciodata acest serviciu.

| IloveDamon a răspuns:

Da,poti returna produsele, au garantie si aduc primii telefoanele/tabletele/etc in Roamnia.

| Marianul a răspuns:

Tocmai vreau sa-mi cumpar si eu telefon. M-am documentat si am cerut pareri de la prieteni si de aici, de pe TPU si m-am hotarat ca-mi iau de la ei. Am vazut ca organizeaza si concursuri lunare prin care oferta premii si au si garantie extra la produse. Funda?