| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am comandat astazi un tricou de pe lukbeats-shop. com, am primit un mail in care sunt anuntat ca, comanda este in curs de procesare si ca trebuie sa primesc alte informatii despre finalizarea comenzii. Imi mai trimit ei un alt mail inainte ca si comanda sa fie expediata sau deja e trimisa?

Răspuns Câştigător
| CoCo00026 a răspuns:

Deci comansa e inca in curs de procesare probabil maine sau pai maine ajunge comanda ta
Si o sa primesti un mesaj de la comanda ta ca intre orele cu tare o sa ajunga la tine
Dupa o sa te sune curierul sa ridici comanda, cam atat