| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

TPU... Vreau sa-mi cumpar Heelys sau alti adidasi asemanatori, dar tot de calitate buna. Imi recomandati sa-mi iau din ungaria, de pe site-ul Heelys.Ro sau din magazine? Port 39/40. Pentru cei din Oradea in ce magazine as putea gasi? Dau fundita big grin Sau cel putin merita sa cumpar? ziceti-mi avantaje si dezvantaje, experiente...etc

2 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Eu am cautat in Lotus si nu am gasit.Eu zic sa iti iei din Ungaria.Succes!

| zoomumba a răspuns:

Eu it recomand din magazine sa-ti iei pentru ca daca-i iei de pe net ori cata incredere ai avea pot avea omica defctiune care daca se mareste poate deveni grava.sincer nu stiu sigur di ne magazin sa-ti recomand ca nu sunt din ORADEAdaram fost in ea dar nu-mi mai amintesc magazinele! imi parerau dar cu celelalte sfaturi crede-ma stiu ce vorbesc am patit ceea ce ti-am spus!