| lory_9422 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi i-au o pereche noua de heelys(adidasi cu roti) pentru am uni cu 1 roata si stiu sa merg bine cu ei dar vreai uni noi si de firma heelys originari, ca eu i-am luat din oras de la mine da nu au semnul ala heelys si vreau sa-i iau pe astia:http://shop.heelys.com/Products/164-7556-brooklyn-hi.asp x da site-ul e in engleza si nu stiu cum sai comand. Dati-mi niste site-uri sau magazine din romania de unde sa cumpar exact acest model.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Depinde unde locuiesti! heelys am vazut in magazinele office shoes! de obicei aflate in mall-uri! site-ur nu am sa iti dau pentru ca nu obisnuiesc sa comand lucruri de pe net! poate sunt lucrati altfel si nu iti sunt buni! nu stiu tu alegi! dar eu iti recomand sa ii cauti in magazinele de care ti-am spus mai sus si sa ii probezi! cred ca mai sunt heelys si in magazinele sportive care aduc haine si papuci de la mai mai multe firme! la mine in oras exista 2 astfel de magazine! sper sa gasesti heelys! si sper ca te-am ajutat! vot sau fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Anonim22341 a răspuns:

Uite, am cautat si eu http://shop.heelys.com/