| SasaSasa2000 a întrebat:

Unde gasesc un magazin de piese de calculator Pc? va rog sa fie an bacau.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Comanda de pe net si platesti curierului cand preiei comanda! Eu am comandat ceva care costa 70 roni, l-au adus din Bucuresti, si am platit 80 ron, 10 lei taxa de transport happy si eu tot din bacau sunt, deci e mult mai simplu decat sa cauti prin magazine! Bafta!

| SasaSasa2000 explică (pentru lpavel):

80 ce putin.

| lpavel a răspuns (pentru SasaSasa2000):

10 ron a fost transportul NU 80! happy 70 ron comanda + 10 ron Transport! Daca depaseste comanda 2-3 mil. transportul e gratuit! happy