| asiodfaijooij a întrebat:

Unde pot sa gasesc un magazin special in care pot personaliza tricouri/bluze in Pitesti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSaZicem a răspuns:

Nu prea are nume, trebuie sa il gasesti. Acolo poti personaliza orice:cani, huse, tricouri. Poti intreba un angajat de la paza de acolo, acolo isi petrece aproape tot timpul. Fundaa?

2 răspunsuri:
| AndreeaSaZicem a răspuns:

In Carrefour, la intrare

| asiodfaijooij explică (pentru AndreeaSaZicem):

Cum se numeste magazinul acesta?

| AndreeaSaZicem a răspuns (pentru asiodfaijooij):

Nu prea are nume, trebuie sa il gasesti. Acolo poti personaliza orice:cani, huse, tricouri. Poti intreba un angajat de la paza de acolo, acolo isi petrece aproape tot timpul. Fundaa?