| cryssbby a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi dati site-uri si poze si indicatii pentru carnavalul fulgilor de nea care este vineri pe 17 decembrie si nu stiu cu ce sa ma imbrac si ce accesorii sa pun...+o coafura si machiaj. Dau fundita pentru cel mai bun si folositor raspuns. Urgent!

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Pai iti poti lua o rochie alba, mai scurta; parul ti-l lasi desfacut; iti iei o bentita alba pe care lipesti un fulg de nea sau o clama alba simpla; machiajul: creion argintiu.se vede mai bine daca nu e asa incarcat; accesorii:un ceas alb, o poseta micuta, pantofi sau cizme albe cu toc sau fara. eventual, rochia poate avea cativa fulgi de nea aplicati de tine( gasesti in magazine, la articolele de impodobit bradul). cam atat... funda?

1 răspuns: