| Angelodead a întrebat:

Vand ps2 cu cablu de conecsiune si alimentare un joystyk original si un joc Gran Turismo 4. Consola mai vine cu un volan (compatibil cu ps2 - ps3 - pc) si cu pedale. Consola am primit-o acum jumatate de an dar nu prea am folosit-o. Ea este intr-o stare foarte buna > Pret 400-500 de le. Ma puteti contacta la danutgabriel24@yahoo.com pentru mai multe inf sau pe TPU

9 răspunsuri:
| andy14 a răspuns:

Am avut eu o consolo cu 2 joystik-uri 3 jocuri originale consola modata volan cu pedale si de abia am dato la 300 de lei eu ti-am dat un sfathappy

| Angelodead explică (pentru andy14):

Un prieten de-al meu a dat o consola nemodate cu toate cablurile si un joistik cu 300 lei (

| andy14 a răspuns (pentru Angelodead):

Ps2?

| andy14 a răspuns (pentru Angelodead):

Uite slim modata la 130 lei negociabil:http://mercador.ro/oferta/ps2-slim-modat-IDJqE1.html#931e00cc54

| andy14 a răspuns (pentru Angelodead):

Sau la 140 lei negociabil cu toate cablurile:http://mercador.ro/oferta/ps-2-urgent-IDH3uX.html#931e00cc54

| Angelodead explică (pentru andy14):

Dar eu dau si un volan cu pedale

| andy14 a răspuns (pentru Angelodead):

Si costa 25 -100 lei

| Angelodead explică (pentru andy14):

Deci daca am noroc as pute da tot setul cu 400 lei?

| andy14 a răspuns (pentru Angelodead):

350 lei cel maxim