| AKAE a întrebat:

Voi cumparati haine de pe internet? Ce cumparati?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu voi cumpăra niciodată haine de pe internet.
Și nu, nu am cumpărat până acum și nici nu am de gând să o fac.

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu iti recomand.multe sunt contrafacute. fake-uri

| Lavii007 a răspuns:

Da. De obicei haine pe care nu le-am vazut in magazine

| IuseinLavinia a răspuns:

CUmpar ce imi place! happy Si tu ar trebui sa faci la fel. happy Nu pune pret pe firma!

| nicoalina a răspuns:

Sigur! Am cumpărat o mulțime de blugi, bluze, pantofi etc. Multe magazine online au promoții în această perioadă și sunt multe care au transport și retur gratuit în caz că nu ți se potrivesc. De ce nu iei la rând magazinele de aici: http://magazine-haine.com Poate găsești ceva interesant.
Spor la cumpărături!

| Alexandrapoo a răspuns:

Am luat și eu de pe

https://hainereduceri.cabanova.com

Sunt foarte bune, sper sa îți placa

| ingerashranith a răspuns:

Eu cumpar, dar trebuie sa cumperi dupa site-uri legale, iar atunci cand iti vin sa nu le porti pana nu te uiti sa vezi daca au defecte ascunse. Daca au trebuie sa suni de unde le-ai luat si sa pastrezi bonul si factura fiscala.