| Firdinica a întrebat:

Voi de unde cumparati haine?

Răspuns Câştigător
| Heartless562 a răspuns:

Eu cumpar de pe net (site-uri ca originals.ro, stylemag.ro, hainesportonline.ro, chiar si miniprix.ro & okazii.ro) pentru ca stau intr-un orasel mai mic, si nu prea se gasesc... oricum eu zic ca se merita sa cumperi de pe net, decat sa colinzi toate magazinele la rand.

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

În general de la S.H., că sunt mai ieftine, sau de la Angro sau de unde pot.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu cumpar din TAKKO, din Leonardo, House of Art si Terra Nova. Mai intru si in Fox. In general nu cumpar haine exagerat de scumpe care nu isi merita pretul si nici calitatea nu e cine stie ce.

| Xtadelo a răspuns:

Din magazine straight face

| CristiSeeker a răspuns:

Mall-uri, platforme comerciale, chestii de genul asta.
Nu prea am incredere in magazine mici sau internet deoarece vreau sa vad fizic haina, sa o ating, sa o probez, daca se poate. La fel si cu incaltamintea.

| Firdinica explică:

Mersi de raspunsuri.

| vivigreen a răspuns:

H&M, C&A, Berscha, Zara, Pull&bearwinking

| CandyღDulceata a răspuns:

Din magazine : Leonardoo :-X` Sefora Zara... etc happy

| NicoClaudita a răspuns:

De la mall in special, unde sunt mai misto sau mai scumpe!

| Daddyy a răspuns:

De la magazin rolling on the floor

| Liana12 a răspuns:

De la mall love struck

| ScreamoTime a răspuns:

In special de pe net big grin

| ela20000 a răspuns:

Dada,Leonardo etc.