| MariA00 a întrebat:

Voi de unde va cumparati haine?

Răspuns Câştigător
| punkgirlloveyouzbang a răspuns:

Pei din mall de obicei...in sun plaza la new yorker, berska, zarra etc.depinde ce iti place si unele le comand d p net... sper ca te-am ajutat

fundita?

12 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Agresivwinking

| zuziOoO a răspuns:

Bershka,zara,teranova,pull and bear, mottor, etc.

| mriuls a răspuns:

Bershka,zara,teranova,pull and bear.etc.

| Igotbored a răspuns:

Pull and bear, yorker,berska, zara, daca iti gasesti marimea poti cumpara si de la mango sau stradivarius

| 101097 a răspuns:

Pai. depinde. cele care le primesc le am din magazine obisnuite. dar eu imi iau din mall :d. happy. tulaughing?

| robe_5426 a răspuns:

Din mai multe locuri mall, efect...etchappy

| MariA00 explică:

Eu mi le cumpar din Bershka,Kiabi, Zara, H&M

| Alexandrapoo a răspuns:

Am luat și eu de pe

https://hainereduceri.cabanova.com

Sunt foarte bune, sper sa îți placa

| Blker a răspuns:

Prietenele mele au cumparat de aici www.fashiondress.ro, hainele arata super si au oferta de 1+1/2 :D

| liliutza a răspuns:

Eu imi cumpar de pe un si www.brandscollectionstore.ro unde gasesc de obicei haine de marca, accesibile ca si pret si de calitate.

| denisa_4886 a răspuns:

Pull and Bear Zara Inside Stradivarius...

| Chicii a răspuns:

Pai hainele ti le cumperi in circcumstanta custilul pe cae il ai...de exemplu stilul meu este mai rebell. Tricourile mi le cumpar din New Yorker (crede-ma sunt geniale) asa pantaloni din stradivarius deoarece sunt rupti dar uni din bersk pentru ca au frte multe culori.Incaltamintea obisnuiesc sa o cumpar din Convers sau din uper Sport unde au frte multe perechi de skeiteri.Curelele din New Yorker si accesorile la fel.Dar unele haine de vara le am din C&A.Tu de unde ti le cumperi?