| DanielaMe a întrebat:

Vreau ca in urmatoarele saptamana sau luni sa imi iau u IPhone apple si nu stiu cam cat ar costa unul culoarea negru ( sau cu alb, sau total alb ), cu toate ca am doar 10 ani, am foarte multe economi, aproape 100, 120 lei. Cam cat ar costa? Cele mai bune recomandari, de preferabil in municipiul Valcea primesc funda :*.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu banii aia cumperi doar husa pentru iphone laughing Un iphone la liber fara abonament costa de la 2500 lei in sus iar la abonament undeva la 250 de euro la un abonament de 20-25 de euro lunar.

| Kanghu a răspuns:

Si tu crezi ca iti vei cumpara un IPhone cu 120 lei? Un IPhone, doar cu abonament de 2 ani este cel putin 300 euro(1200 lei).

Sa nu mai zicem ca trebuie sa platesti(sa zicem, cel putin 20 euro) pe luna.

| X_9155 a răspuns:

Dragut. felicitari pentru banii stransi happy

| UnicornsAreLove a răspuns:

100 de lei noi-1 mil vechi deci in vechi Iphone (stai ca am uitat cat costa)Dar e foarte scump tu ai doar un milion nai nici un sfert! Sau daca nu te-ai exprimat corect?

| catalin_3805 a răspuns:

Iphone 3gs 200 de euro

| badgirl_3960 a răspuns:

Daca vrei IPHONE 3g (este mai ieftin) decat IPHONE4 (e mai scump)
http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e alb) si negru asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres si daca tear interesa 4g ia-ti 3 pentru ca ai si 10 ani! funda?