| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un buchet de tradafiri in mai multe culori. Imi puteti spune de unde pot cumapa in Bucuresti? De preferat sa nu fie foarte scump, adica 10 lei firul. Inca nu am fost la florariile alea din intersectii, dar din cate am vazut au doar rosii si albi.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In Piata Romana, si nu numai, gasesti ceea ce doresti dar, din pacate, trebuie sa-ti misti putin fizicul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde mai exact la Romana? Stii tu sigur ca au toate culorile?