| ItIsAlright a întrebat:

Vreau sa-i fac cadou unei prietene un tricou personalizat. Cum trebuie sa procedez? Vreau sa fac eu desenul, cu propriile mele imagini si sa scriu ce vrea eu. Ma refer sa fac desenul mai intai la calculator si apoi ce fac? Duc imaginea acolo si gata? Apropo, unde pot gasi un astfel de magazin in Galati? La Modern mai este?

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Iti incarci imaginea desenata pe un stick si ei o vor pune pe tricou.Nu sunt din Galati, la acest capitol nu pot sa te mai ajut. Sper ca ti-am fost totusi de folos.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti faci online si il primesti direct acasa prin curier.

insearca pe tu.ro