| raulx222 a întrebat:

Vreau sa imi activez un card de alocatie de la CEC BANK pentru cumparaturi online... activarea se poate telefonic sau este pe baza de semnatura?

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Se numeste serviciul 3d secure, iar pentru raspunsul asta ar fi bine sa intrebi tot in aceeasi filiala a cecului unde ti-ai facut cardul ei o sa iti spuna exact. Spun sa ii intrebi pe ei pentru ca procesul de verificare online difera la fiecare banca happy