| nutuxcristian a întrebat:

Vreau sa imi comand o husa pentru iPhone din USA, si nu stiu cum e mai bine sa procedez; sa platesc online cu paypal, sau sa depun banii la acele automate bancare (ATM) de prin magazine? Daca pot plati in magazin la ATM, va rog sa-mi spuneti ce date sa cer firmei de la care cumpar, ca banii sa ajunga in contul ei.
Multumesc! FUNDA + VOT

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit niciodata de plata la ATM. Ori platesti cu paypal ori direct cu cardul online