| AerDeMunte a întrebat:

Vreau sa imi iau un ``selfie stick `` si am vazut ca unele au bluethoot sau wireless, care e faza daca are bluethoot sau nu?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa dai comanda de selfie printr-o telecomanda care functioneaza cu bluethoot sau wireless. Functinalitatea (in majoritatea cazurilor) este de la IOS 6.0 sau de al Android 4.2.2 in sus.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai daca are dai comanda prin buton fara nimic, iar daca nu are wi fi sau bluethoot trebuie sa bagi un fir in telefon sau asa am vazut eu la cineva.

| AerDeMunte explică (pentru dragosbogdan001):

Mersi happy!

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru AerDeMunte):

Nu dai si tu vot sau funda?