| simona3272 a întrebat:

Vreau sa trimit o comanda pe Okazii.ro dar cand bag adresa imi zice eroare adresa..de ce? Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna, simona3272! Te putem ajuta cu plasarea comenzii daca ne suni la 0374187888 (de luni pana vineri, intre orele 09.00-18.00 sau sambata intre orele 09.00-15.00). De asemenea ne poti scrie la suport@okazii.ro. O zi frumoasa!

| Catalinnume a răspuns:

Da-mi un link sa vad despre ce este vorba!

| simona3272 explică (pentru Catalinnume):

Http://www.okazii.ro/cos-cumparaturi/pas2 dar nu stiu ce poti face tu...

| simona3272 explică (pentru Catalinnume):

Chiar nu stiu de ce zice eroare adresa... sad