| elenadaniela26 a întrebat:

Mi-a fost spart contul de Instagram si anume, adresa de e-mail schimbata, dezasociere de la contul de Facebook si parola schimbata. A mai patit cineva asa ceva si a reusit sa rezolve problema?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In primul rand acestea se intampla pentru ca nu folositi un antivirus bun si un antimalware, nu stiti sa navigati in siguranta pe internet si vizionati la intamplare orice site fara a avea addonuri de protectie precum noscript.
Vedeti voi internetul nu a fost niciodata un mediu sigur iar cine da doar click click o pateste, toata lumea are internet dar poate maxim 40% din ei stiu cum functioneaza si cum sa stea in siguranta pe internet.

| Atotstiutorul8888888 a răspuns:

Trebuie alertata politia. Sau poti chema un expert informatician: te rezolva mai rapid, dar costa.

| elenadaniela26 explică (pentru Atotstiutorul8888888):

Dar altcumva nu pot rezolva?

| Denisaaa12382i2 a răspuns (pentru elenadaniela26):

Și mie mi s-a întâmplat același lucru azi dimineață, dacă reușesti cumva ma poți ajuta și pe mine te rog mult